Produkty

Sklep Anseva już otwarty!

Przejdź do sklepu.

Panele fotowoltaiczne

Panele słoneczne wykorzystując moc słońca wytwarzają czystą energię elektryczną. Oznacza to, że możesz mieć potrzebną energię elektryczną bez negatywnych skutków ubocznych związanych z innymi metodami produkcji energii, takimi jak spalanie paliw kopalnych, które wydzielają szkodliwe gazy. Co więcej, energia elektryczna wyprodukowana przez Twój system paneli solarnych jaka nie zostanie wykorzystana przez twoje gospodarstwo domowe, zostanie wysyłana do sieci energetycznej, aby zapewnić czystą energię innym. Wyróżniamy dwa główne rodzaje paneli fotowoltaicznych: Ogniwa fotowoltaiczne monokrystaliczne w chwili obecnej to najbardziej wydajny typ paneli solarnych. Ogniwa polikrystaliczne, tańsze, a tym samym rozpowszechnione na większą skalę. Osiągają niższą sprawność. Charakteryzują się za to mniejszym spadkiem mocy przy wzroście temperatury.

Systemy montażowe

Nasze systemy montażowe pozwalają na stabilny i bezpieczny montaż paneli fotowoltaicznych. Są to specjalne konstrukcje wykonane z wysokiej klasy profili aluminiowych i śrub nierdzewnych. Dzięki niewielkiej wadze system jest prosty i szybki w montażu co umożliwia zastosowanie na każdym rodzaju dachu i gruncie.

Inwertery

Ze względu na zadanie, jakie spełnia falownik (inwerter), czyli zamiana prądu stałego na prąd zmienny, bardzo ważny jest jego dobór. Dysponujemy jednymi z najlepszych inwerterów występujących na rynku: Posiadamy: inwertery sieciowe (on-grid) – przystosowane do współpracy z siecią elektryczną, inwertery niewspółpracujące z siecią (off-grid, wyspowe) – nie synchronizują się z siecią, niezbęnym elementem tego typu instalacji są akumulatory, które gromadzą nadwyżkę energii, inwertery hybrydowe – mogą współpracować jednocześnie z siecią publiczną oraz tworzyć instalację wyspową pracującą z akumulatorami.

Skrzynki DC

Rozdzielnice DC do fotowoltaiki są nieodłącznym punktem w każdym systemie domowej elektrowni słonecznej. Nasza oferta jest bardzo bogata, a kluczem do dobrego doboru skrzynki DC jest odpowiednie dopasowanie do wymagań bezpieczeństwa instalacji fotowoltaicznej.

Pompy ciepła

Dwie trzecie kosztów utrzymania budynku związane są z jego ogrzewaniem. Stosując tanie w eksploatacji źródło ciepła, takie jak pompy ciepła możemy zapewnić sobie niskie koszty jego ogrzewania nawet przez 50 lat. Produkowane obecnie pompy ciepła są niezawodnym, oszczędnym i przyjaznym środowisku źródłem ciepła o zapewnionej przyszłości. Znakomitym rozwiązaniem obniżania kosztów eksploatacyjnych jest powiązanie własnej instalacji fotowoltaicznej z odpowiednią pompą ciepła. Pozwala to zredukować te koszty do absolutnego minimum.